Zad1.
Wybierz dowolny tytuł prasowy, program TV czy radiowy i omów problematyke, która przedstawia. Zastanów sie, do jakiej gróby odbiorców jest kierowany. Co stanowi o jego specyfice? Czym rózni sie od innych tytułów?
Zad2
Jaka role w twoim zyciu odgrywaja media?
Zad3
Jakich informacji poszukujesz w internecie?

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-13T16:02:38+01:00
Wybrałem najbardziej chyba znaną stacje TVN . Przedstawia ona wszelkiego rodzaje informacje. Każdy znajdzie coś dla siebie. Do przedpołudnia programy dziecięco-młodzieżowe. Po południu seriale obyczajowe , kryminalne (np. W11). Równo każdego dnia o 19 - INFORMACJE Z CAŁEGO DNIA - "Fakty". Następnie program o prawdziwych historiach("UWAGA"). Nie zapomnijmy o programach publistycznych ("teraz my") i rozrywkowych (" YCD" , "Mam talent"). ! Stacja TVN jest przeznaczona do wszelkiego rodzaju odbiorców,każdy znajdzie coś dla siebie.

Media w moim życiu odgrywają wielką rolę . Dzięki nim wiem co się dzieje na świecie(TVP itp.), ale i w moim regionie(Gazety lokalne i tv lokalna). Życie bez mediów w współczesnym świecie jest nierealne. Media są potrzebne !

W internecie poszukuje informacji dla mnie szokujących. Różne filmiki z wypadków tego czego nie da się zobaczyć w tv czy gazecie. Często szukam również informacji sprzed chwili, nie zawsze w tv są akurat INFORMACJE.
3 3 3