Odpowiedzi

2010-03-13T16:22:55+01:00
Drogi ...
Wczoraj otrzymałem twój list, cieszy mnie że teraz częściej chodzisz do kościoła.
Chciałam ci powiedzieć że wteraz w naszej parafii będą rekolekcje wielkopostne i dlatego chcę cię zachęcic do uczestniczenia w nich.
W tamtym roku był u nas bardzo miły ksiądz Henryk.
Mam nadzieje ze w tym roku bedziesz na rekolekcjach .
Twoja kolezanka
...
2 3 2
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-13T16:26:25+01:00

....... <miasto , jakieś tam > 13. 03 . 2010r.
Witaj Rafale !
Chciałabym Cię zachęcić do udziału w Rekolekcjach Wielkopostnych .
Z tego co się orientuję , będzie bardzo ciekawie . Przybędą siostry zakonne z Krakowa , oraz Arcybiskup Stanisław Gondecki .
Pierwszego dnia razem z siostrami nauczymy się śpiewać pieśni , które będą nam towarzyszyć do ostatniego dnia tych rekolekcji .
Za pewne później zakonnice wcielą się w role aktorek i odegrają jakąś śmieszną scenkę , a później ją omówimy . No i oczywiście wywnioskujemy coś z Niej . :] W drugi dzień mamy zaplanowany następny śpiew , oraz spowiedź Świętą . Każdy grzesznik będzie mógł przeprosić Pana Boga za swe czyny . W ostatni dzień tych przeżyć odbędzie się Msza Święta , którą poprowadzi Arcybiskup Poznański Stanisław Gondecki .
Mam do Ciebie Rafale tą propozycję , żebyś wybrał się tam ze mną . Mimo tego , że Twoje rekolekcje odbyły się już wcześniej to możesz przeżyć je jeszcze raz . Potem pójdziemy sobie porozmawiać , oraz wybierzemy się na dobre lody .
1 5 1