My room is rather big. The walls are orange, but the window and the door are brown. There is a big window in front of door. There are blue curtains in the window. Under the window there is a radiator. The desk is next to the window. There is a lamp on it. Opposite the desk there s a music system. I have got a lot of CD’s but I don’t have any favorite. There is a blue carpet on the floor(curtains are in the some color). In the middle of the room there is table. Next to the table there is a bad. In front of the table there is a bookcase and a wardrobe. They are black and grey. The table is also black and the desk is brown. Besides I have got a TV in my room. I like my room very much.


BARDZO PROSZĘ ,ŻEBY MI TO KTOŚ PRZETŁUMACZYŁ NA POLSKI .Z GÓRY BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJE.

3

Odpowiedzi

2010-03-13T17:11:45+01:00
Mój pokój jest dość duży. Ściany są pomarańczowe, a okna i drzwi są brązowe. Istnieją duże okna naprzeciwko drzwi. Są niebieskie zasłony w oknie. Pod oknem jest grzejnik. Biurko obok okna. Nie ma lampki. Naprzeciwko biurka ... Mam wiele płyt, ale nie mam żadnych ulubieńca. Jest niebieski dywan na podłodze (zasłony są w niektórych kolorów). W środku sali znajduje się stół. Obok tabeli nie jest zła. W przedniej części tabeli znajduje się regał i szafa. Są czarne i szare. W tabeli jest też czarno i brązowy stół. Oprócz tego Mam telewizor w moim pokoju.

NIe wiem nie których...
;((
2010-03-13T17:12:47+01:00
Mój pokój jest raczej duży. Ściany są pomarańczowe, ale okno i drzwi są brązowe. Na przeciwko drzwi jest duże okno. W oknie są niebieskie zasłony. Pod oknem znajduje się kaloryfer. Obok okna jest biurko. Na nim stoi lampa. Naprzeciwko biurka znajduje się zestaw muzyczny. Ja mam dużo płyt CD, ale nie mam żadnej ulubionej. Na podłodze jest niebieski dywan (zasłony są w tym samym kolorze). Na środku pokoju jest stół. Obok stołu stoi łóżko. Naprzeciwko stołu jest regał i szafa. One są czarno-szare. Stół także jest czarny, a biurko szare. Poza tym mam TV w pokoju. Bardzo lubię mój pokój.
2010-03-13T17:14:05+01:00
Mój pokój jest dość duży. Ściany są pomarańczowe, a okna i drzwi brązowe. Jest duże okna naprzeciwko drzwi. Są niebieskie zasłony w oknie. Pod oknem jest grzejnik. Obok okna jest biurko. Na nim stoi lampka. Naprzeciwko biurka jest wieża muzyczna. Mam wiele płyt, ale nie mam żadnych ulubionych. Jest niebieski dywan na podłodze (zasłony są w niektórych kolorów). W środku pokoju znajduje się stół. Obok stołu stoi łóżko. Przed stołem znajduje się regał i szafa. Są czarne i szare. Stół tez jest czarno a biurko jest brązowy. Oprócz tego mam telewizor w moim pokoju. Uwielbiam swój pokój