Złośliwość!!!!
Byłam przyjaciółką pół roku temu z jedną dziewczyną o imieniu Żaneta lecz ta przyjaźń rozpadła się po roku zresztą i tak były między nami same kłótnie.Ona wróciła do starej przyjaciółki a ja zaprzyjaźniłam się z Patrycją dziewczyną która jest na uboczu naszej klasy od jakiegoś czasu moja dawna przyjaciółka Żaneta ze swoją przyjaciółką Kingą i ich kupelami Kamilą i Weroniką zaczęły mi dokuczać,podcinać włosy,mówić że moje żarty są żałosne,że mam siedzieć cicho i tak dalej.Mam już tego dosyć czasami chce mi się płakać co mam robić?!PS:One są w centrum uwagi całej klasy!!!;(Najbardziej mi dokucza Kinga pomocy!!!
Daję naj...

3

Odpowiedzi

2010-03-13T17:48:12+01:00
Mysle ze powinnas sie postawic tamtym dziewczyna! to ze sa w centrum nie znaczy ze jestes gorsza od nich.. Sproboj z nimi pogadac a jak to nic nie pomoze to sproboj je olewac.. ;] im chodzi o to zebys sie glupio czula... a jak je olejesz to dadza ci spokoj ;)
2010-03-13T17:48:12+01:00
No wiesz ja też miałam podobną sytuację . Najlepiej idź do wychowawcy a jak niepomorze to do pedagoga. Zrobiłam taki i pomogło. Mam nadzieję że pomogłam :)
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-13T17:48:45+01:00
Nie przejmuj sie nimi :) Lub zacznij robic to co one. :] mozesz tez im podciac wlosy :] mazac po kurtkach, przyklejac karteczki. Albo sie z nimi wyzywaj, najlepiej dopadnij je jak beda osobno;] zobaczysz wtedy jak beda sie bac ;D bo w grupie to kazdy jest super i wogole. Nie musisz sie bic, mozesz kazda z nich powyzywac osobno. Mozesz tez powiedziec mamie czy nauczycielce. Ale nie radze bo wyjdziesz na kogos kto sie boi. Najlepiej jest sie nie przjemowac,albo traktowac tak jak one ciebie :]