Odpowiedzi

2010-03-14T10:07:42+01:00
0.3 * 18,20 = 5,46 - tyle zapłacono za szynkę
14,26 - 5,46 = 8,80 - tyle kosztuje 0,4 kg sera
8,80/2 = 4,40 - tyle kosztuje 0,2 kg sera
4,40 * 5 = 22 zł- tyle kosztuje kg sera
1 5 1
2010-03-14T10:07:52+01:00
18,2złx0,3=5,46zł
14,26zł-5,46zł=8,80zł
8,8zł:4=2,2zł
2,2złx10=22zł
Odp.: Kg sera kosztował 22zł.

Liczę na naj!.:**
1 5 1
2010-03-14T10:26:39+01:00
30 dag= 0,30kg
18,20 x 0,30= 5,46 zł
14,26-5,46= 8,80
8,80:0,4= 22 zł
Odp: 1 kg sera kosztuje 22 zł ;D
Jest git sprawdzałam na kalkulatorze ;D O i jeszcze mama sprawdzała ;)
Liczę na naj ;D
Pozdrawiam ;*