Odpowiedzi

2010-03-14T11:59:10+01:00
Mama:
5.50 x 5 = 27, 50 zł
Jacek:
5 x 4,20 = 21 zł

27,50 - 21 = 6,50 zł

Odp: Lody Jacka od mamy były tańsze o 6,50 zł.
1 5 1
2010-03-14T11:59:39+01:00
5*5,50=27,50 -->mama
5*4,20=21 --> Jacek
27,50-21=6,50

Odp. Zaoszczędził 6,50 zł.
1 5 1