×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Napisz pięć zdań po angielsku ''kim chcesz zostac gdy dorosniesz''... :)

Ja bym zaczeła jakoś tak...I want to be a vet. Because I like a pets... Co dalej HELP!!!
2

Odpowiedzi

2009-10-25T11:31:29+00:00
Jak dorosnę, chce zostać lekarzem, i chcę pomagać biednym ludziom. W przyszłości chcę pracować jako lekarz, by móc pomagać innym i ratować ich życie.
Jak będę już dorosła, chcę mieć rodzinę i mieszkać w pięknym domu z basenem. W przyszłości chce mieć dużo przyjaciół, i chce im pomagać, jeżeli będą potrzebować pomocy. Mam nadzieję, że w przyszłości, kiedy będę dorosłą osobą będę wiodła dobre i szczęśliwe życie.

tłumaczenie :

How do I grow up, I want to be a doctor, and I want to help poor people. In the future I want to work as a doctor to be able to help others and save their lives.
How I have grown up, I want to have a family and live in a beautiful house with swimming pool. In the future, wants to have lots of friends, and wants to help them if they need assistance. I hope that in future when I'm grown I led a good and happy life.


mam nadzieję, że pomogłam :]
4 1 4
2009-10-25T15:20:12+00:00
I've always wondered who I'll be, when I grow up. I think, I'll be a vet, because I love animals. I have two cats and I look after some dogs in animal sanctuary in my city. I'm very responsible person, so I think this profession is for me. I hope everything will be okay and I'll be who I want to be.

(Zawsze zastanawiałam się kim będę, kiedy dorosnę. Myślę, że będę weterynarzem, ponieważ kocham zwierzęta. Mam dwa koty i opiekuję się kilkoma psami w schronisku dla zwierząt w moim mieście. Jestem bardzo odpowiedzialną osobą, dlatego uważam, że ten zawód jest dla mnie. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze i zostanę tym, kim chcę zostać)
1 5 1
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci