Odpowiedzi

2010-03-14T16:47:26+01:00
Sklep A
6,99zł:3kg=2,33zł/kg

sklep B
11,75zł:5kg=2,35zł/kg

odp.w sklepie A kilogram jabłek jest tańszy o 2 grosze
1 5 1
2010-03-14T16:47:47+01:00

3kg=6,99 \:3
1kg=2,33 zł

5kg=11,75 \:5
kg=2,35 zł

Odp.Kilogram jabłek jest tańszy w sklepie A o 2 grosze
2010-03-14T16:48:16+01:00
A 3kg kosztują 6,99 zł
B 5kg kosztują 11,75

A 1kg=6,99:3=2,33 zł
B 1kg=11,75:5=2,35

A<B
2,33<2,35
Odp.
W sklepie A jest taniej o 2 grosze
pozdrawiam:)