×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Odpowiedzi

2009-10-25T13:55:26+00:00
Ta dziewczyna Weronika, uratowała mi życie, dzięki niej jestem tutaj i mogę z wami świętować zwycięstwo naszej drużyny! Dzięki Weronice, która wyciągneła mnie z płonącego samochodu, jestem tutaj z wami, rozmawiam, ruszam się i to wszystko dzięki niej. Gdyby nie ona spłonął bym żywcem. Weroniko dziękuję Ci!
0 0 0
2009-10-25T13:56:56+00:00
'Antygona' z ksiazki Sofoklesa wykazała sie wielkim poswieceniem,gdyz mimo zakazow krola pochowala swojego brata. GDyz byla kobieta bogobojna i stawiala ponad wszystko prawa bogow. Zrobila to z uczucia do rodziny,swojego brata ktory byl uznany za zdrajce kraju. Mimo wszystko dokonala pochowku,a mogla stracic przez to zycie. Byla bardzo odwazna.
0 0 0
2009-10-25T14:01:34+00:00
Adam Cisowski

Adam Cisowski ma 17 lat i chodzi do gimnazjum VII klasy. Jego ojciec jest lekarzem, matka zajmuje się domem. Mieszka w Warszawie i ma czwórkę rodzeństwa.

Adam należy do ludzi mocno zbudowanych. Ma duże, niebieskie oczy. Jest wysoki i wygląda na trochę roztrzepanego. Ma śmiałe i przenikliwe spojrzenie.

Szatan odznacza się skromnością i koleżeńskim stosunkiem do rówieśników. Zdolny do wzruszeń i głębokiego przeżywania kłopotów innych. Żądny przygód. Konsekwentnie i odważnie dąży do celu.

Adasia wyróżnia przenikliwość umysłu i zdolność logicznego wyciągania wniosków.

Chłopiec jest rozważny i posiada wielką wyobraźnię. Wszyscy znają go z jak najlepszej strony, ponieważ jest wyrozumiały dla innych, wesoły, bezinteresowny i szczery.

Adam jest bohaterem pozytywnym. Myślę, że powinien być wzorem dla dzisiejszej młodzieży. Najbardziej urzekł mnie swoim sprytem, wytrwałością i odwagą.
0 0 0
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci