Odpowiedzi

2009-10-25T15:15:48+01:00
Ile kosztuje pół kilograma sera "gama"? :D Ser Gama -

0,2 kg sera=3,60 zł
0,2 kg*5 =3,60 zł *5=18zł czyli odpA
30 4 30
Jeszcze 18:2=9 :) kosztuje 9złotych;)
racja
2009-10-25T15:17:55+01:00
2009-10-25T15:28:06+01:00
Skoro 0.2 kosztuje 3.60 to pomnóż to razy 5 i wyjdzie: 1kg-18 zł a potem to na pół 0.5kg kosztuje 9zł (wyjaśnie dodałem żebyś na przyszłość wiedział)
28 4 28