×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Muszę napisać prasówkę. Przyznaje nie dlatego proszę o pomoc ze nie umiem tylko dlatego ze mi się nie chce jej pisać . Proszę o pomoc.

proszę o napisanie streszczenia tego artykułu,
i jak najszybszą odpowiedź z góry dziękuje ..."Kara spotka pióro, które odmówiło podpisania traktatu"

Pióro, którym prezydent Lech Kaczyński zamierzał podpisać akt ratyfikacji Traktatu Lizbońskiego miało zostać przeznaczone na licytację i cel charytatywny. Teraz nie wiadomo, czy tak się stanie. - W związku z tym, iż odmówiło posłuszeństwa, zostanie ukarane - żartował prezydencki minister Paweł Wypych.

W sobotę w południe Lech Kaczyński podpisał akt ratyfikacji Traktatu Lizbońskiego. Nie obyło się bez drobnych przeszkód - okazało się, że pióro, którym prezydent miał podpisać akt ratyfikacji, nie pisze. W sukurs głowie państwa przyszedł jeden z jego współpracowników, który pożyczył swój długopis.

Wypych zaznaczył, że to, iż pióro nie chciało pisać, nie jest świadectwem wątpliwości prezydenta. - Jest to bardziej złośliwość przedmiotów martwych - mówił.

- Wiem, że będzie to moment, który być może przejdzie do historii, ale nie było planów, by zadrżały serca euroentuzjastów - podkreślił Wypych.
1

Odpowiedzi

2009-10-25T21:23:36+00:00
Tak na marginesie nie jest to zbyt dobre wydarzenie do prasówki. Wybieraj coś z gospodarki i jakieś poważniejsze wydarzenia polityczne.

A oto streszczenie:

" W sobotnie popołudnie prezydent Lech Kaczyński spotkał się z nie lada przeszkodą. Pióro, którym miał zamiar podpisać akt ratyfikacji Traktatu Lizbońskiego oraz przeznaczyć je na cel charytatywny, ni stąd ni zowąd przestało pisać. W związku z tym prezydent musiał pożyczyć długopis od jednego ze swoich współpracowników. Owo wydarzenie stało się obiektem żartów ministrów."
0 0 0
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci