Odpowiedzi

2010-03-15T12:51:32+01:00
Cześć Franek! Honolulu 00.00.0000r.

Piszę ten list ponieważ czuję że muszę. Jest mi bardzo źle z tego powodu że Cię obraziłem.
Chcę jednak żebyś wiedział że powiedziałem to pod wpływem emocji. Tak naprawdę nie myślę tak o Tobie. Myślę jednak że ty również postąpiłeś źle ściągając ode mnie na historii Dobrze wiesz że gdybyś pisał sam to może dostał byś pozytywną ocenę, a tak to obaj mamy pały i to bez możliwości poprawy!
Mimo to chce Cię jednak przeprosić za to przezwisko i obiecuję że się to więcej nie powtórzy
Pozdrawiam
MIETEK
PS: Mam nadzieję że przyjmiesz przeprosiny.
1 5 1
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-15T13:51:04+01:00
(podam takie przykładowe przezwiska)

Mój Motylku!

Wiele się stało w ciągu tych pięciu ostatnich dni. Pokłóciłam się z tobą a dziś tego bardzo żałuję. Zrozumiałam, że bez ciebie nie jest mi tak raźno jak kiedyś.
A przyczyna naszej kłótni była taka: skończył się mój ulubiony długopis, a ty go ostatnia miałaś. Zaczęłam cię podejrzewać. Może nie podejrzewać, ale oskarżać. Mogłam cię o to nie obwiniać. W końcu musiał się kiedyś skończyć...
Ale to nie wszystko. Gdy nie chcący wylałaś sok pomidorowy na moje książki i bluzkę, poważnie zdenerwowałam się. Pomyślałam, że zrobiłaś to celowo, bo teraz dużo kłótni było i jeszcze ty wolałaś na przerwach chodzić z Sową i Muchą niż ze mną... Wyrządziłam ci wielka awanturę i obraziłam się na ciebie.
To mnie doprawdy dobiło, że tak powiem. Potem całymi dniami jadłam lody truskawkowe, myśląc, że coś zdziałają. Ale na daremno. Im więcej lodów zjadłam, tym bardziej było mi smutno i.. niedobrze.
Gdy wczoraj wróciłam od ciotki Leny wzięłam się za pisanie tego oto listu z przeprosinami. Ja naprawdę cię przepraszam. Mogłam ci nie robić takiej awantury i nie obrażać się. Jestem potworną zazdrośnicą, ale wybacz mi. Spróbuj być w mojej sytuacji pisząc ten list, który wyraża moje emocje i przebacz mi proszę.


Twoja na zawsze Kicia x33


(sorry ale nie umiałam wymyślić dalej..
Fajną ci ksywkę wymyśliłam?)

1 5 1