Odpowiedzi

2010-03-15T17:04:07+01:00
1kg - 12 zł
0,15kg - x zł

x= (0,15)*12/1
x=1,8

Ania zapłaci 1,8 zł.
5 2 5
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-15T17:28:19+01:00
12:100=12gr
1dag=12gr
12gr x 15 =180gr = 1,80 zł
Zapłaci 1,80 zł
93 4 93