1.6 i 1/2 * 4/13 - 8/15 : 2
2. 7 i 1/7 : 1 i 11/14 - 1 i 2/5 * 15/28

3. 4/9 liczby 63
4.7/15 liczby 40
5. 5 i 1/8 liczby 2 8

6.a) W szkolnej stołówce oboiiady je 100 osób. W hurtownii, w której kupuje się produkty do stołówki, 1 kg cukru kosztuje 3,15 zł. 1 kg. śliwek kosztuje 4,60 zł a 1 kg wiśni - 3,78 zł. Ile będą kosztowały produkty potrzzebne do przygotowania kompotu według przepisu Czesi ?

b) A ile kosztowały te produkty , gdyby w stołówce jadało obiady 150 osób.

daje naj :)

1

Odpowiedzi

2010-03-16T08:32:16+01:00
6 i 1/2*4/13-8/15:2=156/26*8/26-8/15:1/2=1 i 572/676-8/30=

Sorki ale juz muszę iść do szkoły dokończe później ;]