Odpowiedzi

2010-03-15T17:48:53+01:00
Dałaś za mało punktów jak na tak kartę podaniową to to jest za mało pkt. ale ja pomogę napisać ci początek bo za tyle pkt. to mi więcej się pisać nie opłaca.
a więc:

Pewnego dnia kiedy byłam mała poszłam do mojej koleżanki, która była mi bardzo bliska. Razem poszłyśmy do lasu, gdzie rosło dużo grzybów. Ja niestety zprzez swoją ciekawość zjadłam takiego grzyba, który niestety był trujący. Kasia moja koleżanka szybko pobiegła szukając pomocy i nakazała mi abym się z tąd nie ruszła. Byłam bardzo przerażona i wściekła bo przecież ja nie wiedziałam, że taki niepozorny grzybek może zrobić mi krzywdę. W końcu przybiegła do mnie Kasia i powiedziała, że zaraz tu przyjdzie jej wujek i pomoże mi dojść do szpitala, aby mnie zbadali i sprawdzili mój stan. Byłam bardzo śpiąca i myślałam, że zaraz zemdleję. Kiedy mama z tatą przyjechali do szpitala mamie jak i zarówno tacie spadł kamień z serca. Mama zawsze mi mówiła, że w swoich oczach widzi swój mały skarbek, którego zawsze będzie chronić i będzie o niego dbać. Ja moich rodziców zawsze widziałam jako przykład do naśladowania.

Myślę, że może to moje opowiadanie będzie wzorem do tego jak to możesz napisać bo niestety na dwie kartki podaniowe tego nie wystarczy, no chyba, że piszesz szeroko.