Odpowiedzi

2010-03-15T19:30:56+01:00
2010-03-15T19:31:23+01:00
62zł-tyle kosztuje bilet normalny
62:2-poniewaz bilet ulgowy jest 2 razy tańszy od biletu normalnego trzeba go podzielic na 2

wiec:
62 zł : 2 =31 zł

odp.bilet ulgowy kosztuje 31zł

licze na naj.. :)
:*
2010-03-15T19:31:38+01:00
Skoro jest 2 razy tańszy to trzeba cenę biletu normalnego podzielić przez 2:
62zł / 2 = 31zł
Odp. Cena biletu ulgowego to : 31 zł.