Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-15T19:49:52+01:00
1m² - 35zł
2,5m*1,5m = 3,75m²
3,75m² * 35zł/m² = 131,25zł [m² się skrócą]
200zł > 131,25 zł

Odp.:200 złotych wystarczy na zakup 2,5 metra wykładziny.
6 4 6