Odpowiedzi

2010-03-15T19:50:46+01:00
Przez internet do komputera przechodzą wirusy które mogą rozszyfrować hasło konta bankowego,ktoś znajdzie informacje o tobie np.nasza klasa.Możesz również sam podać informacje
1 5 1
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-15T19:53:23+01:00
Internet stanowi okno na świat dla jego użytkowników. Jeśli myślicie, że jest inaczej postaram sie potwierdzic powyższą tezę następującymi argumentami.
Przede wszystkim sieć komputerowa umozliwia łatwy dostep do wielkiej ilości informacji. Jest to bardzo pomocne w nauce dla uczniów oraz nauczycieli.
Drugim argumentem będzie fakt, iz internet może rozwijać zainteresowania. Na przykład osoba interesująca sie sztuką może oglądać dzieła oraz obrazy mistrzów, przesyłać swoje rysunki na wszystkie strony świata a także kontaktować się z ludźmi o podobnych pasjach.
Jednakże wiekszość ludzi oprócz informacji poszukuje w Internecie rozrywki: nawiązuje nowe znajomości, rozmawia ze znajomymi, gra.
Następna rzeczą, którą umożliwia nam sieć jest robienie zakupów i prowadzenie własnej działalnosci gospodarczej. A to wszystko nie wychodząc z domu.
O zaletach Internetu możnaby mówić wiele. Podsumowując musimy stwierdzić, że stwarza on wiele mozliwości, a jego powstanie było bardzo korzystnym wydarzeniem w dziejach ludzkości.
1 1 1
  • Użytkownik Zadane
2010-03-15T19:53:33+01:00
Internet może być pułapką ponieważ : ktoś może zaprosić cię przez e-maila potem może się okazać że to bandyta który cie porwał dla okupu.Casami możesz coś kupić przez internet i długo za to nie płacisz a potem rządają większej stawki.PROSZĘ O NAJ!
1 5 1