Odpowiedzi

2010-03-15T19:50:12+01:00
210zl:7=30zl
30zl-1 sanki
30zl x 3 = 90zl
90zl-lyzwy
2010-03-15T19:50:21+01:00
210zł - 7 SK
|:7
30zł - 1SK
|*3 |*3
90zł - 3SK

SK - Sztuki Sanek

Odp. Łyżwy kosztują 90zł.

Pozdrawiam.
2010-03-15T19:51:49+01:00
210 zł - cena nart
210:7=30zł - cena sanek
30 zł *3= 90 zł - cena łyżw

Odp.: Za narty trzeba zapłacić 210 zł, za sanki 30 zł, a za łyżwy 90 zł.

Pozdrawiam ....