Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-16T07:12:40+01:00
Wszelkie uwagi na kulturę Hiszpanii podkreślają ogromne znaczenie religii w historii powiatu i w życiu człowieka. Małżeństwo katolickie jest podstawą rodziny, która z kolei jest podstawą hiszpańskiego społeczeństwa.

Kultura Hiszpanii
Fiesta's (festiwale) są wskazaniem tego, co kultury hiszpańskiej chodzi. Zwykle zaczyna się od wysokiej masy po uroczystej procesji. Muzyka, taniec, poezję i śpiew ożywić te kolorowe okazjach. Fiesta w Walencji, uczciwej kwietnia w Sewilli, San Fermín fiesta w Pampelunie kilka istotne. Natomiast, w święto Bożego Ciała w Toledo, Granadzie i Święty obchody Tygodnia w Valladolid, Zamora, a Cuenca są poważne sprawy.Walki byków, tak ważną częścią kultury i tradycji Hiszpanii, została wezwana brava fiesta. Jest to znacznie więcej niż tylko sport widza; fanów oklaskiwać nie tylko odwaga Toreros ale ich sprawność i kunszt również.


Aby naprawdę poznać temat kultury hiszpańskiej, nie ma lepszego sposobu niż do nauki języka. Jeśli są Państwo zainteresowani dalszymi informacjami na temat kultury Hiszpanii, w tym język, strój, obyczaje i architektury, można znaleźć wszystko, czego potrzebujesz w tej wielkiej stronie All About Hiszpanii. Don't forget to bookmark us & wrócić i odwiedzić nas wkrótce. Subskrybuj nasz bezpłatny biuletyn teraz do otrzymywania okazjonalnych przypomnienia o nas wraz z niektórych cennych wskazówek wewnątrz o Moving Overseas.
1 5 1