Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-16T15:00:57+01:00
Obliczając 0,35:9,94 obliczyli bysmy ile kosztuje 0,1 kg
2010-03-16T15:01:51+01:00
Obliczylibysmy cenę 35 dag
2010-03-16T15:03:56+01:00
Obliczylibyśmy ile kg szynki możemy kupić za 1 zł. Po prostu wynika to z zależności:

0,35kg - 9,49zł
x kg - 1 zł

x kg= 1zł*035kg/9,49zł