Odpowiedzi

2009-10-26T16:39:00+01:00
Tak wystarczy ponieważ jak kupisz 3 jogurty i 2 batony i za nie zapłacisz 9,60
no to więc kup jeszcze 3 joghurty i 2 batony to za nie zapłacisz niecał 20 zł .Ale masz o dwa jogurty za duzo.starczy ci kasy