Odpowiedzi

2009-10-26T17:48:45+01:00
9.6zł / 2=4.8 zł 4.8 /3=1.6zł 1.6*4=6.4zł
8.7/2=4.35zł 4.35/3=1.45zł 1.45*4=5.8zł
5.8zł+6.4zł=12.2zł