Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-17T16:48:44+01:00
A)
35dag------5,46 zł
100dag------x

x=5,46zł*100dag / 35dag
x=15,6 zł

B)
30dag------7,44zł
40dag-----x

x=7,44zł*40dag / 30dag
x=9,92 zł
1 5 1
2010-03-17T16:48:50+01:00
A)0,35kg - 5,46zł
1kg - x zł

x=1*5,46/0,35
x=15,69zł

b)0,3kg - 7,44zł
0,4kg - x zł

x=0,4*7,44/0,3
x=9,92zł
1 5 1