Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-17T16:50:30+01:00
Miejscowość, 24.05.10r.
Droga Magdo!
Znalazłam chwilę czasu, dlatego postanowiłam do Ciebie napisać. Pragnę opowiedzieć Ci o obchodach Święta Czekolady, które odbyły się tydzień temu w mojej miejscowości.
Tego dnia, około godziny 13.00 poszłam na boisko szkolne. Tam właśnie świętowaliśmy. Na początku organizatorzy przedstawili wszystkim plan obchodów. Następnie odbył się konkurs. Nietrudno zgadnąć, że miał on związek z czekoladą. Polegał on na wypiciu największej ilości czekolady. Potem obejrzeliśmy występ tancerek z sąsiedniej miejscowości. Bardzo mi się on podobał, był ciekawy i oryginalny. Po nim udałam się coś zjeść. Wróciłem gdy trwał występ jakiegoś początkującego wokalisty. Był dość długi. W skupieniu wysłuchałam polonezów i walców. Bardzo mi się podobały jego interpretacje. Bardzo mi się to przydało, gdyż następnego dnia miałam sprawdzian, na którym były pytania między innymi o kakaowcach. Potem było kilka konkursów, a na koniec odbył się pokaz sztucznych ogni.
Obchody były bardzo fajne, szkoda że Ciebie tam nie było. Najbardziej podobał mi się występ pianisty. Pozdrawiam Ciebie .
Twója przyjaciółka (..imie..)