Odpowiedzi

2010-03-17T17:12:11+01:00

Składniki
paczka makaronu ( 500 g) - najlepiej taki okrągły jak felga samochodowa albo kokardki.
Pomidory bez skórek - 1 puszka
sos pomidorowy - najlepiej włoski jakiś Vallfrutta czy coś ( 500 ml) - może być w kartoniku
250 g mięsa mielonego ( może być mieszane)
3 ząbki czosnku
2 cebule średnie
sól
papryczka peperoncino
natka pietruszki ( bardzo istotny składnik
)
olej lub oliwa z oliwek

nalać trochę oliwy i podsmażyć cebulę , czosnek i pokrojoną papryczkę peperoncino. Jak się zeszkli cebulka to dołożyć mięso ale trzeba je rozprowadzić ( rozdrobnić na małe kawałki) po patelni żeby się klucha nie zrobiła:)). Smazyć aż się mięso zarumieni i wlać pomidory w tym sosie z puszki. Jeśli są całe to trzeba je rozdrobnić. To się zacznie podgotowywać troszkę i dodać sos pomidorowy z kartonika. Teraz przykryć i chwilkę pogotować , w tym czasie umyć i pokroić natkę pietruszki. Wrzucić tą natkę i gotować trochę. Dużo w tym będzie wody więc najlepiej jakby troszkę odparowało i sos zgęstnieje. Zaraz po wlaniu sosu nastawić wodę na makaron. Akurat jak się makaron ugotuje to sosik nasz ładnie " dojdzie".
Makaron odcedzić i wlać sos do garnka. wymieszać dobrze, przykryć i czekać 5 minut.


INSTRUKACJA WYMIANY KARTY:
-Wyciągnij baterię z telefonu,poprzez zsunięcie jej pokrywy z telefonu
-wyciągnij delikatnie kartę sim
-na miejsce starej włóż nową
-zamknij obudowę telefonu.

Myślę że pomogłam Liczę na NAJ ;]]
3 3 3
2010-03-17T17:14:06+01:00
Spaggeti:
Pierwszym krokiem w zrobieniu Spagheti jest zakupienie odpowiedniego makaronu (jak kto lubi).
Następnie należy wodę zalać do garnka i podgrzać. W czasie gdy woda osiągnie już odpowiednią temperaturę, można wsypać do niej makaron. Po mniej więcej 15 minutach makaron powinien być gotowy do wyjęcia oraz konsumpcji. Makaron należy wylać razem z wodą na durszlak gdzie woda odleje się a makaron pozostanie.
Po chwili można go odłożyć na talerz.
Potem należy zagotować mięso do spaghetti z przecierem pomidorowym, który jest niezbędnym składnikiem do dobrego smaku. Gdy mięsko zostanie zagotowane można je wylać na makaron.

Karta Sim:
Aby wymienić kartę sim należy najpierw kupić ja w sklepie. Poczym ściągnąć tylną obudowę komórki i wyciągnąć starą i już bez użytku kartę. Po wyciągnięciu karty należy włożyć na jej miejsce nową, poczym włożyć baterię i założyc obudowe.

Licze na naj :))))
3 3 3