Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
  • am3
  • Rozwiązujący
2009-10-26T18:15:25+01:00
250cm*220cm=55000cm2-podłoga
10cm*10cm=100cm2-płytka
55000:100=550szt
176zł:550=0,32 czyli 32gr kosztuje 1 płytka