Odpowiedzi

2010-03-17T18:03:41+01:00
21/10= 2,1 zl (cena 1 notesu)

46,2/2,1=22


Odp. Można kupic 22 notesy.

7 3 7
2010-03-17T18:03:46+01:00
21zł:10=2,1zł- za jeden notes

46,2zł:2,1zł=22 tyle można kupić notesów.

Odp.:Można kupić 22 notesy.

Dasz naj? ;)
8 4 8
  • eMix
  • Rozwiązujący
2010-03-17T18:05:34+01:00
10x=21zł
x= 21/10
x=2.1 zł aby obliczyć ilość zeszytów kupionych za 46,2 zł trzeba
46.2zł/2.1zł=22
odp. za 46.2 zł można kupić 22 notesy ;)
5 3 5