Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-17T19:21:48+01:00
Droga Elżbieto !

Dziś, w tym krótkim liście, chciałabym przedstawić Ci mój dzień szkolny.

Dzień, ten zaczął się jak każdy, wstałam ok. godziny 7:00, umyłam się, ubrałam, następnie spakowałam i ruszyłam do szkoły.

Pierwsza matematyka, pani wzięła mnie do odpowiedzi, pewna siebie podeszłam, byłam pewna, że wszystko umiem, niestety dostałam tylko 2.Na w-fie ćwiczyliśmy, bardzo się zmordowałam.Następnie Geografia i język Polski jakoś zleciały...Nadszedł czas, na nieszczęsną historie, dlaczego nieszczęsną ? Pani od historii zawsze pytała, i bałam się, że właśnie wypadnie na mnie.Niestety moje obawy się sprawdziły, z tym, że pani zrobiła kartkówka.Napisałam ją najlepiej jak mogłam, mam nadzieję, że dostanę dobrą ocenę.Po Historii nadszedł czas na wos, który minął w miarę spokojnie.

To tyle, najserdeczniej pozdrawiam,
<twoje imie>
2010-03-17T19:23:07+01:00
Droga Marto ! twoje miasto, data

Dziś zajęcia w szkole zaczynałam o godzinie 8. Wstałam za późno i nie zdążyłam na pierwszą lekcję. Niestety trafiłam na matematykę 15 minut po dzwonku. Nauczycielka wstawiła mi spóźnienie i odesłała do pani dyrektor. Rozmowa nie była przyjemna, ale wyszłam z tego cała. Na przerwie nabrałam ochoty na sok pomarańczowy i podczas odkręcania butelki potrącił mnie kolega z młodszej klasy. Jak zapewne się domyślasz, miałam wielką plamę na koszulce. To był najgorszy dzień w szkole.

P.S. Mam nadzieję, że mama odpierze koszulkę ;)

Pozdrawiam - Twoja ... (Twoje imię)