Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-17T20:46:26+01:00
Zad.13
30dag=0,3 kg
0,3kg razy 18,20=5,46zł
11,26zł-5,46=5,80zł
5,80 : 0,4 =14,50 zł
odp. Kilogram sera kosztuje 14,50 zł