Odpowiedzi

2010-03-18T15:42:05+01:00
2010-03-18T15:43:02+01:00
1kg=16,50 zł

Czyli

1¹6²,5 (małe cyferki to dziesiątki z poprzedniej kolumny)
* 0,3
4,95
2010-03-18T15:59:32+01:00
16,5
* 0,3
______
4,95
Odp.0.30 kg sera kosztuje 4,95 zł