Odpowiedzi

2010-03-18T16:22:23+01:00
Za 3 bochenki chleba uczniowie zapłacili 4.05 zł, czyli:

4,05 zł : 3 = 1,35 zł
Czyli wychodzi na to, że 1 bochenek chleba kosztuje 1,35zł
Uczniowie dokupili jeszcze 2 bochenki, czyli:

1,35zł *2 = 2,70 zł

odp. Uczniowie musieli dopłacić 2,70zł za dwa dodatkowe bochenki chleba. ;)
2010-03-18T16:22:30+01:00
4,05zł/3=1,35zł
1,35zł*2= 2,70zł

Za 2 bochenki trzeba dopłacić 2,70zł