Odpowiedzi

2010-03-18T17:19:01+01:00
Drogie Dzieci !
W tym oto wypowiedzeniu , osobiście proszę Was , abyście nie niszczyli zabytków polegających do praw Polski.
Jeśli jednak to robicie , niszczycie Polskę całą , jak i siebie .
Zabytek to rzecz ważna i nie wolno jej w żaden sposób niszczyć.
Jakby Wam zniszczono cały świat , to byłoby miło ? Zapewne Nie , więc dbajcie o Zabytki jak o siebie . To własnie w Waszych rękach jest świat i przyszłość Polski .
Dyrektor Szkoły . [ lub ktoś inny. ]
2010-03-18T17:22:16+01:00
Drogie dzieci w ostatnich kilku latach po świecie chodziły skomplikowane sprawy.Duża ilość zabytków była niszczona. Większość ludzi uważała, że to wina przyrody.Mury wielkich śławnych kamienic były kruszone,odpadały kawałki cegieł.Zżucaliście winę na innych zamiast się przyznać.Następnie wasi rodzice dowiadywały się z znajomych ust zamiast od was. Więc żeby nie mieć dużych kłopotów nie niszczcie zabytków polski...
2010-03-18T17:25:38+01:00
Drogie Dzieci!
Prosimy Was serdecznie o to byście nie niszczyli naszych zabytków. Te budowle przypominają nam historię miasta oraz pozwalają przeżywać wspomnienia z dawnych lat. Poprzez niszczenie nic nie osiągniecie, jedynie tylko sklepy, hipermarkety itd. Wiedzcie, że każdy będzie chciał wracać do swojego miasta, wiedząc,że zobaczy cenne zabytki z których może być dumny. Jesteśmy pewni, że przynajmniej w większych miasta Polski są pomniki sławnych malarzy czy pisarzy. Jeśli nie wiecie to te zabytki są popularne dla Waszego powiatu lub gminy.
Pamiętajcie, że niszczenie naszych cennych zabytków jest bezużyteczne. Pozbawienie ich dla każdego miasta nie jest pogłębianiem historii miasta, lecz zaniknięcie pamięci o wybitnych ludziach Polski, którzy poświęcili się byśmy mieli idealne warunki do życia na Ziemi.

Pozdrawiamy wszystkie dzieci Polski!!!