Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-18T17:29:55+01:00
1 3/4--->9,80
1,75kg - 9,80zł

1kg- x zł

1 * 9,80 = 1,75 * x
9,80 ; 1,75 = x
x= 5,6

odp. 1 kg winogrona kosztuje 5, 60 zł



licze na naj ;p
:*
15 1 15
2010-03-18T17:31:10+01:00
1,75kg - 9,80zł
1kg - x zł

x=1*9,8/1,75
x=5,6zł
11 1 11
2010-03-18T17:31:51+01:00
1,75 kg - 9,80 zł
1 kg - x zł

1 * 9,80 = 1,75 * x
9,80 ; 1,75 = x
x= 5,6

odp. 1 kg kosztuje 5, 60 zł
35 1 35