×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Potrzebuje któtkiego i ciekawego opowiadania o swoim wymarzonym i magicznym świecie plz.pomóżcie !!! (5 zdań)

3

Odpowiedzi

2009-10-27T10:25:28+00:00
W moim wymarzonym świecie było by tak:
Gdy zachoruje dostaje pyszne lody zamiast lekarstw.
Mieszkam w domu ,który jest zbudowany z cukru.Mój pomój jest wielki.Meble są z galaretki,w szafie mam różne dziwne i wymyślone ciuchy.Mam również wielką i potężną moc.W tym świecie wszyscy latają.
1 5 1
2009-10-27T10:47:49+00:00
Mój wymarzony świat to taki w którym ja i moja rodzina żyjemy w pałacu z kryształów wśród chmur. Towarzyszą nam różne latające psy, jednorożce i wiele innych zwierząt których nie sposób opisać. Wszyscy są mądrzy i piękni dlatego nie trzeba chodzić do szkoły. Nasz dom sprząta się sam, a my w tym czasie możemy pozjeżdżać po tęczy czy wykapać się w rzece czekolady. Nie ma tutaj kłótni ani smutku a na obiad zajadamy się samymi słodkościami.
1 5 1
2009-10-27T10:48:30+00:00

Mój świat wymarzony i magiczny byłby zupełnie inny od świata, w którym żyjemy. Świat ten przypominałby piękny ogród z pięknie ubarwionymi i kwitnącymi kwiatkami. Każdy by czuł się tu szczęśliwy , towarzyszyłby mu śpiew ptaków. Wszystkie zachcianki byłyby spełniane za pomocą czarów .
W moim świecie magicznym nie ma śmierci. Ludzie nie cierpią z powodu chorób. Życiu ludzkiemu nie zagrażają żadne epidemie. Nie znana jest zarówno grypa jak i paraliżujące ze strachu dzisiaj nowotwory. Ludzie nie starzeją się i młodymi zostają na zawsze.
W moim magicznym świecie, ludzie żyją bardziej psychicznie niż fizycznie, potrafią się komunikować telepatycznie, potrafią latać i nie można nic kupić ani sprzedać, bo pojęcie "pieniądz" nie istnieje. Więc pieniądz staje się zbędny, a człowiek nastawiony jest przede wszystkim na rozwój siebie i swojego otoczenia, agresja, przemoc zredukowane zastaną do minimum, każdy jest sobie równy, nie ma wyjątków, religia straciła na wartości, zamiast modlić się do niewiadomo czego lepiej zająć się w poszerzaniu wiedzy.
Oto świat, który chciałbym stworzyć.
0 0 0
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci