Odpowiedzi

2009-10-27T15:05:25+01:00
2009-10-27T15:06:07+01:00
Najlepsza Odpowiedź!
2009-10-27T15:07:36+01:00
Układamy proporcję i liczymy, pamiętając że 2 zł 48 gr = 2,48 zł

1 litr --------------------------------------2,48 zł
8 000 litrów-------------------------------x (zł)

Wymnażamy "na krzyż" i dostajemy x = 19 840,00 zł

Pozdro)