Odpowiedzi

2010-03-18T20:27:43+01:00
3* 20 zł/kg= 60zł
2*18,50 zł/kg= 37
37+60=87
0,25 kg * 87 = 21,75 zł
3 1 3
2010-03-18T20:31:07+01:00
3kg x 20zł= 60 zł
18,50 x 2=37
37+ 60=97 zł
2kg + 3 kg= 5kg
97zł : 0,25=38,80 zł
Odp: Na 25 dag tej mieszanki wydano 38,80zł
2 1 2
Najlepsza Odpowiedź!
  • Użytkownik Zadane
2010-03-18T20:36:13+01:00
3*20=60zł
2*18,50=37zł
5 kg=60+37=97zł
97/5=19,4zł
19,4/4=4,85zł
4,85zł tyle kosztuje 25dag mięszanki
2 5 2