Odpowiedzi

2009-04-20T15:04:54+02:00
10 kg = 37 zł
1,8 kg = x
x = (1,8 kg* 37zł) : 10 kg = 66.6 : 10 = 6,66 zł
odp. za 1,8 kg jabłęk zapłacono 6,66 zł.