Odpowiedzi

2010-03-19T12:27:22+01:00
Z tego co rozumiem trzeba obliczyc ile razem kosztuja.
0,90*7=6zł 30 gr
pozdrawiam;*
2010-03-19T12:28:10+01:00
2+1+4=7
7×0,90= 6,30zł .
Odp. Razem za jabłka zapłacili 6.30zł.