Odpowiedzi

2010-03-19T18:53:51+01:00
Warszawa, 26.02.2010r.
Cześć Natalko !!!
Wiesz pewnie, że byłam ostatnio w Londynie. Wiesz, London Eye i te sprawy... Ale najbardziej podobało mi się... Święto Czekolady! To było naprawdę niesamowite! Najpierw była parada. Z jadących pojazdów rzucano widzom czekoladę. Złapałam 5 tabliczek ! Potem odbyło się otwarcie czekoladowej galerii, na której pokazywano dzieła zrobione z czekolady. Najbardziej podobała mi się rzeźba smoka, niszczącego zamek. Po tym wszystkim był festyn, na którym była degustacja czekolady, nauka robienia pralinek, stoiska z czekoladą i konkurs Królowej Czekolady. Wszystko było cudowne. Za rok też pojadę na tą imprezę, mam nadzieję, że zabierzesz się ze mną!
Pozdrawiam
(Twoje imię)
4 3 4
2010-03-19T18:54:14+01:00
Poznan, 19.03.10 r.
Droga ...
Tak dawno Cię nei widziałam, że musze Ci opowiedzieć wsapniałą historię! Oczywiście, nie musisz się martwić nie będę dugo pisała(wiem jak nnei lubisz czytać listów) .
Otóż byłam na festynie z okazji Święta Czekolady! Nie uwierzysz ale coś takiego naprawde istnieje! Było świetnie! Wszędzie figury lub rzeczy zrobione z czekolady. Najbradziej zaimponował mi obraz wykuty z czekolady przez pewnego pana Rydymiła. Ale to nie wszystko. Na scenie, oczywiście zrobionej z czekolady(tak naprawde byłą obsypana czekoladą, ale sprawiała wrażenie zrobionej z neij), było przedstawienie teatralen małej grupki osób! Wszystko było piękne!
Mam nadzieję, że przyjedziesz w przyszłym roku na ten festyn! Pozdrów rodzinkę!
Podpis :...
3 1 3
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-19T19:07:25+01:00
Kochana Ewo (na przykład)
Niedawno, razem z rodzicami byłam na Święcie czekolady i było wspaniale. Na początku rodzice nie chcieli jechać ale jakoś ich przekonałam, mam nadzieję, że nie żałują.
Zabawa zaczęła się o 14.00 i odbyła się w galerii koło szkoły. Oczywiście przyjechaliśmy wcześniej by nie ominąć jakiś ciekawych konkursów. Byłam bardzo podniecona i szczęśliwa. Stwierdziłam, że muszę wziąć udział w jakimś konkursie i zaczęłam szukać czegoś ciekawego. Znalazłam konkurs naprawdę bardzo interesujący, trzeba było szukać w roztopionej czekoladzie małego serduszka, które było ukryte w jednym z 15 wiaderek. Kto pierwszy znalazł to dostawał worek pysznej, orzechowej czekolady. Byłam bardzo, bardzo szczęśliwa, bo jako pierwsza odnalazłam to serduszko. Oprócz tego konkursu były jeszcze 2 w których brałam udział ale niestety nie udało mi się zdobyć pierwszego miejsca.
Mogłabym Ci dużo rzeczy jeszcze powiedzieć ale już za rok będzie kolejne święto czekolady na które musisz koniecznie przyjechać, i na które serdecznie Cię zapraszam!
Twoja przyjaciółka...
4 3 4