Odpowiedzi

2010-03-20T11:42:49+01:00
Kochana Babciu!
Serdecznie Cię pozdrawiam ze słonecznego Gdańska. Pogodę mamy wspaniałą. Zwiedzamy ciekawy miejsca i nie ma czasu na nudę. Tęsknię za Tobą. Do zobaczenia niedługo.
Asia


Droga Aniu!
Przesyłam buziaki znad morza. Poznałam świetnych ludzi, opaliłam się i nauczyłam pływać. Jest super, aż się wracać nie chce. Na razie, pa.
Asia


Pani Dyrektor
Przesyłam serdecznie pozdrowienia z Gdańska. Cieszę się, że mogłam zobaczyć to piękne miasto i odpocząć nad morzem po trudach roku szkolnego. Życzę Pani równie udanych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu.
Asia
45 4 45
2010-03-20T11:47:52+01:00
Droga Babciu.
W górach jest cudownie. Mam wspaniały widok z okna. Dziękuje ci za ten gruby sferometr bardzo mi się przydał. Miałaś rację mówiąc, że różne są tu pogody. Gorąco cie pozdrawiam. Do zobaczenia niebawem.
Przemuś

Siema Tomek
Żałuj ze tu nie jesteś. Jest zajefajnie. Chodzimy sobie po górach i zarywamy dziewczyny. Wczoraj była dyskoteka i super się bawiłem. Dobra kończę. Wszystko ci opowiem jak wrócę. 3Maj się. Pozdro.
Łysy

Pani Dyrektor
Serdecznie pozdrawiam Panią z gór. Pogoda jest zniewalająca a te widoki po prostu cudo. Jestem nimi zauroczony. Do zobaczenia we Wrześniu
Przemek Pawlik
28 3 28