Zrób prace plastyczną pt. "Klimat naszej klasy". Ma to być artystyczna impresja, która pokaże, jak widzisz relacje między uczniami w waszej klasie i jak sie w niej czujesz.

Czyli to ma być cos takiego że narysuje drzewo i pień to będzie wychowawczyni, nizsze gałęzie to uczniowie którzy zajmuja wyższą pozycję w klasie , a najwyższe gałęzie to osobby które zajmują najnizszą pozycję w klasie, ale nie moge czegoś takiego zrobić bo to już zrobił inny uczen. Mój kolega naryswał łancuch i kazde ogniwo to inny uczeń, a inny kolega narysował mape Polski i każde miasto to inny uczeń, ale ja nie moge mieć takiej samej pracy.

Prosze pomózcie mi bo mam tą prace zrobic na jutro. Daje duzo punktów za odpowiedzi. Odpowiedzi niepoprawne lub nie na temat zgłaszam jako błędne i jako spam oraz podaje do administratora.


Możecie mi podac w odpowiedzi jakiś przykład, co moge narysować. Z góry dzięki ;]].

3

Odpowiedzi

2009-10-27T17:22:41+01:00
Mozesz narysować każdy jakiś przedmiot, np. książkę od matematyki a obok niej osoba, któa jest z matematyki dobra,
następnie mozęsz narysować np. farby, i obok niej osoba, ktory ładnie rysuje z plastyki
następnie mozesz narysować miecz, a obok niej osoba ktora jest dobra z historii
Pozdrawiam ;)
10 3 10
Najlepsza Odpowiedź!
2009-10-27T17:24:07+01:00
Ja bym proponowała narysować na przykład drabinę i na każdym stopniu poumieszczać twoich kolegów i koleżanki z klasy.Na najwyższym stopniu osobę z którą masz najlepsze kontakty i im niżej tym gorsze kontakty.Możesz także narysować szkołę i w każdym oknie poumieszczać uczniów.Im wyższe piętro tym np.uczniowie najbardziej zaangażowani w życie klasy.

Mam nadzieję,że coś takiego może być ;)
40 1 40
2009-10-27T17:24:55+01:00
Z drzewem dobry pomysł... dokładnie możesz to zrobic jak z drzewem genealogicznym ;D

a moim pomysłeem jest słońce (może mało ciekawe ale promyki to moją byc uczniowie a w środku wychowaczyni ;D

albo w formie wieżowca, że np. wychowawczyni jest fundamentem i potrzymuje to wszystko... ale uczniowie wyżej rani np. na wyżych piętrach a niżych pod nimi... możesz też dodac że najwyżej są położone np biura, a niżej np. jakieś hale. (tylko nie wiem czy to pasuje bo to w sumie niektórych wywyższasz a drugich poniżasz...)

powodzenia w robieniu pracy.^^ mam nadzieję że pomysły się przydadzą.
7 3 7