Odpowiedzi

2010-03-20T16:33:31+01:00
Państwo superhiper
Idealne państwo
Jest na świecie państwo w którym ludzi zastępują roboty.
Całym państwem rządzi król którego najwyższym doradcą jest robot. Tak samo jest z niższymi stanowiskami
Ludzie mieszkają w wielkich domach. W każdej czynności wyręczają ich roboty. chodzą za nich do pracy, do szkoły czy sklepu. W tym kraju nie ma wojen ponieważ ludzie nie wychodzą wcale na dwór i siedzą tylko w domu a roboty przecież wojen nie wyrządzą.
Wiem że to troche głupie i odwalone aby szybciej chciałam tylko pokazać lenistwo ludzi

2 5 2
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-20T16:34:31+01:00
Moje idealne państwo nosiło by nazwę Muzykolandia. Obywatelami tego państwa byli by szczęśliwi, kulturalni ludzie lubiący muzykę, taniec i imprezy. Codziennie odbywałyby się spotkania ludzi w klubach. Ludzie nie kłóciliby się. Krajem rządziliby przedstawiciele poszczególnych grup muzycznych np. rapu, r'n'b. Każdy obywatel miałby prawo głosu. Każdy człowiek miałby pracę, którą by kochał i wynagrodzenie godne jego pracy. Ceny w sklepach były by dużo niższe, w skutek czego, ludzie oszczędzali by pieniądze, za które później wyjeżdżaliby na dalekie wycieczki np. na Florydę. Każdy miałby ogromny dom z basenem, salą taneczną i studiem nagraniowym. Ludzie pracowaliby od godz 9 rano (mogliby się wyspać po imprezach) do 16 (musieliby się zacząć szykować na imprezę). Każdy z obywateli byłby ładny i szczupły, w skutek czego ludzie nie mieliby kompleksów. Ludzie byliby równi i nikt nie czułby się gorszy do innego. W moim państwie nie byłoby stresowego życia. Ludzie mniej by chorowali i żyli dłużej. Jedyne choroby jakie by tam były to ''chwilowy dołek''. Żadnych nowotworów itp. Ludziom żyłoby się łatwiej, byłaby cudowna atmosfera i każdy czułby się młodo.
5 4 5
2010-03-20T16:36:59+01:00
Smilentis
Wyobraźmy sobie państwo w którym na każdym kroku inni oferują korzystne oferty i pomysły. Nikt w tym państwie nie zna zła, sarkazmu i problemów, przeciwnie każdy jest uśmiechnięty otwarty i miły dla bliźnich.
Niezbędne dla ludzkiego życia towary nie mają kosmicznych cen lecz rozdawane są za darmo , a raczej po darowywane od sławnych gwiazd wydających koncerty charytatywne.
W państwie tym jest prawdziwa demokracja! Są w nim oczywiście kodeksy i prawa ale za państwo, jego wygląd, obyczaje i normy nie odpowiada król, prezydent ani nawet cesarz tylko my. Ludzie,obywatele, Ci którzy znają to państwo najlepiej.
Nie ma tam ludzi biednych, bogatych ani bezdomnych. Każdy jest równy z każdym.Nie ma lepszych ani gorszych.
Właśnie takie byłoby moje idealne, wymarzone państwo.
2 5 2