Odpowiedzi

2010-03-20T20:09:20+01:00
0,35=9,94
1=x
x=28,4 zł
20 4 20
2010-03-20T20:10:29+01:00
0,35 kg - 9,94 zł
1kg = x zł

x = 1*9,94/0,35
x=28,4 zł

Odp. kilogram kosztuje 28,4 zł
18 3 18
2010-03-20T20:23:22+01:00
0,35 kg - 9,94 zł
1kg = x zł

x = 1*9,94/0,35
x=28,4 zł

Proszę o naj
6 2 6