KTO POMOZE!! PRZTŁUMACZY Z JEZYKA NIEMIECKIEGO NA POLSKI:)
Am Samstag stehe ich um 10 Uhr, weil ich nicht zur Schule fahren muss. Zuerst wasche ich mich und ziehe ich mich an.Später ich kämme mir meine Haare und esse Früstück. Dann gehe ich nach Draußen und spiele ich etwas. Wenn ich nach Hause komme, sehe ich Fern.Dann esse ich Mittag. Später lerne ich und mache meine Hausaufgaben. Danach schalte ich den Computer und höre Musik.
Um 19.00.esse ich Abendbrot. Nachdem spiele ich noch auf dem Computer und gegen 20 Uhr wasche ich mich, putze mir die Zähne und ziehe ich mich um. Um 23.00 gehe ich schlafen.Am Samstag habe ich viel Beschäftigungen. Ich besuche Großmütter, ich räume auf, ich lerne. Ich freue mich, dass er den freien Tag hat. Ich lerne ein Deutsche gerne. Ich denke, dass das meine Lehrerin erfreut. Ich schreibe Hausaufgaben samstags. Ich gehe spät schlafen.

2

Odpowiedzi

2010-03-21T11:47:22+01:00
W sobotę wstaję o godzinie 10, ponieważ nie muszę jechać do szkoły. Najpierw myję się i ubieram. Później czeszę włosy i jem śniadanie. Potem idę na dwór i gram w coś. Kiedy wracam do domu oglądam telewizję. Wtedy jem obiad. Później uczę się i odrabiam zadania domowe. Wtedy włączam komputer i słucham muzyki. O godzinie 19 jem kolację. Następnie gram na komputerze, o 20 idę się myć i szczotkuję zęby. O 23 idę spać.

W sobotę mam dużo zajęć. Odwiedzam dziadków, sprzątam i uczę się. Cieszę się, że to jest wolny dzień. Chętnie uczę się niemieckiego. Ja myślę, że moja nauczycielka jest miła. Piszę zadanie domowe w sobotę. Idę późno spać.

W każdym zdaniu może być, że ja, np. zamiast Idę późno spać, to: Ja idę późno spać.
2010-03-21T12:09:30+01:00
W sobotę wstaję o 10 ponieważ nie muszę jechać do szkoły. Najpierw się myję i ubieram. Później czeszę włosy i jem śniadanie. Potem wychodzę na dwór i w coś gram. Kiedy przychodzę do domu oglądam telewizję. Później jem obiad. Później uczę się i odrabiam zadania domowe. Potem włączam komputer i słucham muzyki. O 19 jem kolację. Potem gram jeszcze na komputerze i około 20 myję się, myję zęby i przebieram się. O 23 idę spać.

W sobotę mam dużo zajęć. Odwiedzam babcię, sprzątam, uczę się. Cieszę się, że mam wolny dzień. Uczę się z przyjemnością języka niemieckiego. Myślę, że to cieszy moją nauczycielkę. Piszę zadania domowe w soboty. Chodzę późno spać.