Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2010-03-21T12:05:57+01:00
Być i mieć - film dokumentalny N. Philiberta

Być i mieć opowiada o życiu pewnej szkoły. Przez ten czas można zaobserowować codzienne zmagania uczniów w przedmiotami typu: j. francuzki, matematyka i sporami kolegów ze szkolnej ławki. Dowiedzieć się można że przez przyjaźnie powstaja pierwsze poważne problemy i drobne konflikty. Ważną postacią jest nauczyciel pan Georges Lopez. Spokojny mężczyzna,zbliżający się do emerytury, człowiek zapewniający dzieciom wiedzę i naukę czerpaną nie tylko z ksiązek ale i ze świata natury i sztuki.Jedna z niezaprzeczalnych zalet jest wyważony kontrast między dziecięcym światem/spojrzeniem na świat a mądrością, którą pan Lopez wzbogaca ich w podróż ku wiedzy i dojrzewaniu.
2010-03-21T12:13:16+01:00
Tytuły Filmów
This Is It
Walcz z Baszirem
Człowiek na linie
Spotkanie na Krańcu świata
Klatka
Home S.O.S Ziemia !
Recenzja o Filmie ( This Is It )
Większość materiału filmowego została nakręcona w czerwcu 2009 roku w STAPLES Center w Los Angeles oraz w Forum w Inglewood podczas przygotowań Jacksona do "This Is It" - serii pięćdziesięciu koncertów, jakie Jackson planował zagrać w O2 Arena w Londynie. "This Is It" oferuje fanom Jacksona i wielbicielom muzyki na całym świecie rzadkie zakulisowe spojrzenie na wykonawcę, jego karierę i przygotowania do spektakularnego widowiska. Film zapewni kinomanom niezapomniane przeżycie zestawione z obszernym materiałem pokazującym szczegółowe przygotowania Jacksona do londyńskich koncertów.

Najlepsza Odpowiedź!
  • Użytkownik Zadane
2010-03-21T12:16:44+01:00
- Architektoniczne przygody Dana Cruickshanka
- Pandemia grypy
- Afgańska heroina
- Rozbitkowie. Ocaleni z...
- Historie prawdziwe
- Renee
- Szpital - nagłe przypadki
- Świat bez tajemnic : Michael Jackson - kolekcjoner

PRZEDSTAWIENIE TREŚCI FILMU ŚWIAT BEZ TAJEMNIC : MICHAEL JACKSON - KOLEKCJONER

Twórcy dokumentu skupili się na finansowym aspekcie działalności Michaela Jacksona. Przełomowym momentem w jego karierze zawodowej było wydanie albumu "Thriller" - najlepiej sprzedającej się płyty wszech czasów. Album przyniósł setki milionów z bezpośredniej sprzedaży oraz z transakcji związanych z rynkiem reklamowym. Pieniądze płynęły szerokim strumieniem, a artysta kupował wszystko, o czym zamarzył. Wydatki Michaela rosły nieustannie, aż w końcu Jackson popadł w tarapaty finansowe.