×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Musze napisać 6-7 zdaniach o swoim mieście, w tych zdaniach musi być gdzie można odpoczywać lub co można robić w wolnych

chwilach.Wiec teraz powiem trochę o moim mieście żeby było można coś napisać.Moje miasto nazywa się Żuromin jest w nim stadion piłki nożnej ,park,kino niewielkie,sklep zoologiczny,biblioteka,supermarket i stary kościół


3

Odpowiedzi

2009-10-27T17:51:39+00:00
Moje miasto to Żuromin.Gdy znajdę troche czasu wolnego zawsze wychodzę aby po chodzic po moim pięknym mieście. Z kolegami chodzimy na stadion, gramy w piłke nożna. W soboty całą moja paczka chodzimy do kina a potem do parku na spacer. W niedziele do starego kościoła.
2 3 2
2009-10-27T17:53:54+00:00
Moje miasto jest fajne poniewaz jest tam stadion piłki nożnej.Są tam parki,Mozna pograć sobie w piłk.ę nożną.Jest też tam kino do którego można się wybrać z przyjaciółmi.Gdy nam sie nudzi możemy także isć do parku aby powdychac świerzego powietrza.
KIedy musimy nauczyć się z jakiegoś przedmiotu możemy też wybrac się do biblioteki.Co niedziele chodzimy do starego kościoła ktyóry stanowi u nas zabtek. Kosciól jest juz stary.
3 3 3
2009-10-27T19:04:51+00:00
My town is very interesting, because there is many interesting places. There is football stadion, where you can play football. There is parks and cinema, where you can go with your friends and relax or watch the film too. When we must learn or find something we can go to the library, where is very nice women, who help you find this, what you need. In every Sunday we go to our old, but beautiful church.

Moje miasto jest interesujące, ponieważ jest tam wiele interesujących miejsc. Jest tam stadion piłkarski, gdzie możesz pograć w piłkę. Tam są także kino i parki, gdzie możesz pójść ze swoimi przyjaciółmi i zrelaksować się lub obejrzeć film. Jeśli musisz się nauczyć lub coś znaleźć możesz pójść do biblioteki. Jest tam miła pani, która pomoże ci znaleźć to czego potrzebujesz. W każdą niedzielę możesz pójść do starego, ale pięknego kościółka.

Tylko wszystko robimy my, nie ty.
10 3 10
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci