Odpowiedzi

2010-03-21T15:17:14+01:00
(120/100)*8,5*3,60 zł = 36,72 zł
2010-03-21T15:34:59+01:00
8,5l----------100km
x l------------120km
x=10.2l


1l------------3,60zł
10.2l--------x zł
x=36.72zł
Odp. Aby przejachć trasę 120km tym samochodem należy wydać ok 36.72zł na benzynę.