Odpowiedzi

2010-03-21T16:32:03+01:00
14zł+1zł+0,5zł+0,5zł= 16zł

16zł:10= 1,6zł dzielimy calosc na 10 porcji

1,6zł *2= 3,2 zł

jedna porcja po narzuceniu marży kosztuje 3,2zł