Odpowiedzi

2009-10-27T19:52:30+01:00
3 * 2.5 + 1.8 * 2.2 = 7.5 + 3.96 = 11.46
11.46 * 3 = 34.38
Najlepsza Odpowiedź!
2009-10-27T19:56:36+01:00
3 * 2,5 = 7,5 zł


1,8kg - x zł
1 kg - 2,2 zł
x = 1,8 * 2,2 / 1 = 3,96
Jabłka: 3,96 zł

7,5 zł + 3,96 zł = 11,46

11,46 * 3 = 34,38

Odp: zanim zrobiła zakupy miała w portfelu 34,38 zł
2 5 2